Oblivate! - Kapitola sedmá

27. února 2012 v 16:47 | Eileen Nightová |  Oblivate
Bla bla bla :DDD No jo, zbláznila jsem se :DDProbudila se. Tak krásnej sen se jí nezdál. Nebo jo? A nebo to nebyl sen? Do místnosti vplula ona drobná ženština a že se jí dneska pokusí vrátit paměť. Jenže, Hermiona nespolupracovala, byla do všeho hrr, pořád se smála a plácala blbosti a tak si Poppy pomyslela cosi o čistým šílenství a šla se postarat o Nevilla se zlámanými prsty na rukou, kterého přivedl profesor Kratiknot.

Nakonec jí Pomfreyová propustila s tím, že se s ní nedá pracovat. A tak se šla Mia courat po hradě, bez doprovodu, bez tušení kde je. Minula Alectu. Ta se na ní zašklebila, ale šla dál. Zastavila se..před Velkou síní. Vstoupila dovnitř...

Nebylo tam moc hlučno, přece jen doba nebyla nejlepší a v síni jste byli pod dohledem smrtijedů. Když vešla Hermiona, nebelvírský stůl utichl. Ginny k ní hned přiběhla a ptala se, jak se má a dovedla jí ke stolu.


○ ○ ○

Alecta něco šeptala svému bratrovi. Ten jen kývl hlavou. "Nic si nepamatuje, ale po škole se pohybuje automaticky. Kdyby se dala vlákat do pasti..." "A co Severus? Ten si ji nějak hlídá." ušklíbla se. "No to jo, ale i ten by se dal obejít..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Laurinka Laurinka | Web | 27. února 2012 v 16:51 | Reagovat

Děláš si ze mě prdel, Carrowe? :D
Tak ten se dá obejít, jo?
Já ti dám takovou !
Ty smrade malej !! Co s myslím, o sobě?
Po Brumbálovi je samozřejmě génius Snape, proč byl asi zvolen na vlastní Brumbálův rozkaz a přání jako ředitel? Ááách jo. Ty ses vážně zbláznil! A nebudeš mi ho pomlouvat za zády. On Miu miluje, tak mi nevykládej, že ne! :DD A bude si jí hlídat a bude!! A já si zase budu představovat, že Mia jsem já. xD
A spolupracovat s Pomfreyovou se nedá;DD.
Ech.Dokonalost,ňuf :* ♥ :D

2 Marika Dráculová Marika Dráculová | Web | 27. února 2012 v 20:37 | Reagovat

Dokonalé! Co asi chystají?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama