Oblivate! - Kapitola pátá

26. února 2012 v 18:40 | Eileen Nightová |  Oblivate
První odstavec je odfláklej...protože já nemam mít vůbec zaplej pc :D kdyby přišla máma, měla bych prů...švih :D ale jinak to není zas až tak špatný, četla jsem i horší (ne ode mě :DD)


"U Merlina, Grangerová..." přiklekl k ní. Bylo vidět že dýchá, ale nic víc. Jemně s ní zatřásl. Žádná reakce. Vytáhl hůlku a zamumlal nějaká povzbuzovací kouzla, ovšem ani tím ničeho nedosáhl. S tichým povzdechem dívku zvedl ze země a vykročil z knihovny.


○ ○ ○


Probudila se a zasténala. Myslela, že se jí rozeskočí hlava. Když bolest trochu povolila, byla schopna racionálního myšlení. Fajn. Kde je? Neví. Co tady dělá? Neví. Jak se sem dostala? Neví.
Otevřely se dveře a jako velká voda se do místnosti vřítila drobná žena v bílém a potichu klela. "Děvče zlatý, nechápu, že tě sem odvedli, nebo spíš odnesli," zamumlala si pro sebe, "až teď! Ztráta paměti je dost vážné, ale abys ještě tady přišla k nějakému úrazu, chm chm chm..." Když se však podívala na svou pacientku, spatřila radostný úsměv. "Asi na tebe nespadl jenom regál, ale celá knihovna..."


○ ○ ○

"Spí a je to moje poslední slovo!" zatrhla návštěvu rázně Poppy. "Ale my jsme kamarádi! No jo no..a jak jí je? Co se jí stalo? Kde byla?!"
Odpověděl však někdo jiný: "Uklidněte se Weasleyová, slečna Grangerová se včera potulovala v knihovně, svrhla na sebe regál a nyní je ve stabilizovaném stavu."
"A nepomohl jste jí v tom převracení regálů náhodou, pane řediteli?" ironií by mu teď mohla konkurovat.
"Ne, slečno, to opravdu ne," ušklíbl se, "ale vy si dávejte pozor, kdy komu 'pomáháte'."
Ginny se podívala na Nevilla s modřinou pod okem a zrudla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Laurinka Laurinka | Web | 26. února 2012 v 19:01 | Reagovat

Ach ano.. Je to dokonalé, Eil♥. A tak se mi to líbí!!! :DDD

2 Marika Dráculová Marika Dráculová | Web | 27. února 2012 v 12:42 | Reagovat

To je dost dobré! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama