Oblivate! - Kapitola jedenáctá

28. února 2012 v 22:08 | Eileen Nightová |  Oblivate
Tadá :DD Další kapča pro Laurinku :** :DD Ať se ti líbí, Lau, ale mě přijde...beze smyslu :DD
Zamyslela se a pak do sebe kopla zbytek lektvaru. Pozvedl obočí, ona však dala lahvičku do kapsy a široce se usmála. "U Merlina, co jsem to udělal...?" zamumlal Severus a zacpal Hermioně pusu, když začala hlasitě zpívat. Co teď? Lektvar na vystřízlivění leží u něj v pokoji. Uspat jí? Možná bo ty bylo rozumný, jenže..."Au! Sakra vrátíš se?!" Hermiona chvilky nepozornosti využila, kousla Seva do ruky a se smíchem se rozeběhla k hradu. Rozeběhl se za ní. Otočila se. "Seve, že mě nedohoníš?!" zasmála se a ...zakopla o vlastní nohu. Zastavil se a pozvedl obočí. Silnej lektvar, pomyslel si a došel k ní. Pousmál se. Mia spala a ze sna se usmívala.


Seděla ve školní lavici. Prošel kolem ní. Mávla hůlkou a všechny písemky, co nesl v ruce se mu rozsypaly. "Já vám to sesbírám, pane!" Vyhrkla, schovala hůlku a vrhla se sbírat papíry.

Probudila se. Něco vonělo, moc pěkně vonělo. Jako čerstvě posečená tráva...Otevřela oči a vystartovala do sedu. Rozkašlala se. Když mohla opět dýchat, rozhlédla se. Nevěděla kde je. Ležela na posteli v místnosti, kde byl nábytek z černého dřeva. Deka, kterou byla přikryta byla tmavě modrá a vůbec celý pokoj byl laděn do modré a zelené. Na stolku vedle postele stál zdroj vůně. Hrnek s bylinkovým čajem. Zapředla, opřela se o zeď, šálek si vzala do rukou a usrkla. Zaškaredila se. Tak nějak doufala, že bude slazený.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Laurinka Laurinka | Web | 28. února 2012 v 22:11 | Reagovat

Ježiš...Trošku nesmyslné to sice je..Ale je to úchvatné!Dokonalé..Veličenstvo^^♥
A mě se to líbí,heč..Seš moje spisovatelka:DDD:-* ♥♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama