Fénixova cesta - Kapitola třetí

31. ledna 2012 v 22:43 | Eileen Nightová |  Fénixova cesta
Měla bych něco napsat, kratšího, na zasmátí a tak, že? Smůla, teď mam náladu an tohle :DDLedový pohled. "Slečna Kopecká četla knížky od té motačky," kývne hlavou, "nemám pravdu? Co je to vlastně za jméno-Kopecká? Jste z Ruska?" zeptal se, bez zájmu na odpovědi a podíval se jí do očí. Uhla pohledem, když jí došlo, že ovládá nitrozpyt. Ušklíbl se. Pak se obrátil na druhou přítomnou osobu. "Máte zpoždění Peteře...Pán Zla čeká."

Rozhodně by se tady nechtěla ztratit. Poklusávala za jedinou osobou, kterou znala. Znala vůbec Koláře? Myslela jsem, že ano! Myslelas špatně! Každopádně...pořád to je on, jen v jiném světle. Málem zakopla. Vyšla schodiště a strnula. Dala si facku. Když shledala, že se neprobudila, žalostně tiše zakvílela. Pán Zla se chladně zasmál. "To je ona? Tahle?"

Seděla za stolem a ostražitě pozorovala svoje okolí. Vedle ní seděl Kolář a jiní lidé. "Věc se má tak, že jistá Joanne K. Rowlingová, motačka poloviční krve sepsala řadu knih o našem světě...problém je v tom, že dospělý nebo kvalifikovaný kouzelník nedokáže přečíst jediné slovo knihy...ale podle všeho, ty knihy jsou něco jako náš osud. A ty," kývnul ten-jehož-jméno-se-neříká k dívce, "ty jsi všechny knížky četla..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tady --->

KLIK!

Komentáře

1 narcisaa-malfoy narcisaa-malfoy | Web | 1. února 2012 v 6:30 | Reagovat

Super, nenapínej, a šup další kapču! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama